Muse Bluetooth Speaker M-1808DJ 150 W, Bluetooth, Black
- TootjadMuse
- Mudel: M-1808DJ
- Saadavus: 2
-
100€
Muse Bluetooth Speaker M-1808DJ 150 W, Bluetooth, Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 285 mm |
| Brutokaal | 5.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 558 mm |
| Brutolaius (mm) | 285 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaasaskantav | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.04532355 m |
| Muud funktsioonid | FM PLL Tuner Tuning knobs with light rings FULL LED front Stereo pairing Built-in battery |
| Netokaal | 4.6 kg |
| Paber/Papp | 800.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Producer product family | Bluetooth Speaker |
| Producer product name | M-1808DJ |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| TI kaal (kg) | 0.04 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | USB 1 MIC jack / 1 Aux-in |
| Värv | Black |
| Veekindel | No |
| Võimsus | 150 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: muse bluetooth speaker m-1808dj 150 w, bluetooth, black, m-1808dj, muse, kolarid

